Misja

Z myślą o klientach, pacjentach, hobbystach.

Kilkanaście lat pracy promując masaż i nurt body work sporo mnie nauczyło. Przede wszystkim w skupieniu słuchać odbiorców, ich oczekiwań i w miarę możliwości odpowiadać na pytania bezpośrednio, a także na zadawane e-mailem lub telefonicznie. Z nich powstało także sporo artykułów i dłuższych komentarzy. Z obserwacji widzę, iż prędzej czy później każdy partal, serwis, strony dotyczące tematów masażu, zamieniały się w dyskusje samych osób zajmującymi się masażem zawodowo. Co skutecznie odstręcza korzystających z zabiegów. Trudno utrzymać sposób narracji taki, aby docierał do zainteresowanego hobbysty, klienta czy w razie potrzeby pacjenta. Ufam, iż sprostam tym zadaniom tutaj, odpowiadając także na nadesłane pytania, a jest sporo do nadrobienia, ponieważ wiele odpowiedzi jest porzucanych po różnych stronach, gdzie gościłem przez laty. Działalność w mediach to już bardziej hobbystyczna aktywność 🙂

Pewnie dla niektórych i ten blog będzie subiektywny, ale zakładając, iż piszę jednocześnie o dotyku, masażu i szerokim nurcie jakim jest bodywork czyli praca z ciałem, nie może być inaczej. Jednak warto i wierzę, że skorzystacie państwo z moich kilkunastu lat praktyki w mediach, swojego czasu publicysty i wydawcy, autora wielu artykułów, kilku książek. Było mi dane współorganizować także podczas wiele konferencji, targów, kongresów ze specjalistami z wielu dziedzin, które trudno ogarnąć. Przede wszystkim jednak, jest dla mnie najważniejsza praktyka i relacje międzyludzkie w gabinecie czy podczas zabiegów wykonywanych mobilnie, czyli w domu, firmie klienta, itd.

Blog jest jednocześnie poświęcony roli samego dotyku, masażu i pracy z ciałem. Życzę zrozumienia, pomimo mojego wielowątkowego pisania. Nie będę się skupiał na promowanych przez siebie opracowaniach, ale traktował zagadnienia szerzej.
Ufam, iż da to pewien wgląd w tak szerokie zagadnienia, oraz w prostszej formie ułatwi czytanie osobom z wadą wzroku, autor.

Z pozdrowieniami Bodyworker, Piotr autor.

Jeśli ktoś woli oglądać, to na początek zapraszam 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s